Obstawianie na Counter-Strike: Global Offensive (CSGO)

obstawiaj na counter strike global offensive esporty zaklady

Gatunek: Strzelanka pierwszoosobowa (FPS)
Format: 5 na 5
Wydawca: Valve

Obstawiaj wyniki w CS:GO na:

Csgo zakłady na Betway esports
Csgo zakłady na Bet365 esports
Csgo zakłady na Unibet esports
Csgo zakłady na Pinnacle esports

Counter Strike: Global Offensive to sequel bardzo popularnej gry Counter Strike (która była modem do Half Life 1). Jest to strzelanka w pierwszej osobie, gdzie dwie drużyny – terroryści i antyterroryści – walczą ze sobą w trybie 5 na 5.

Rozgrywka eSportowa w CS: GO rozłożona jest na kilka rund, które wygrywa się eliminując całą przeciwną drużynę bądź podkładając/rozbrajając bombę lub aż do zakończenia czasu rundy (maksymalny czas trwania jednej rundy to dwie minuty). Rozgrywki mogą być prowadzone na kilku mapach i z reguły kończą się, gdy jedna z drużyn zwycięży 16 rund.

Wskazówki ekspertów dotyczące trafnych zakładów w CS-GO

Tak jak w przypadku innych sportów, należy poświęcić dużo czasu i pracy na zapoznanie się z branżą, jeżeli chcemy dokonywać dobrych wyborów i wygrywać zakłady. Należy również sprawdzić, który z bukmacherów eSportu najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę i masz ograniczony kapitał, eSportbetting.com zaleca bukmachera z dobrym bonusem. Po uzbieraniu większej ilości pieniędzy dobrym pomysłem będzie bukmacher z dobrymi kursami. Dodatkowym aspektem jest branie udziału w konkursach doradców obstawiania na angielskiej wersji tej strony, gdyż mogą one dodać nawet więcej bonusów do Twoich zakładów. Aby dowiedzieć się więcej o różnych bukmacherach, odwiedź naszą Stronę z recenzjami.

A teraz o aspektach obstawiania specyficznych dla samej gry. Zawodowi obstawiający często potrafią wymienić kilka kluczowych zmiennych, dzięki którym mogą trafnie ocenić wynik. Wyrażenie „im więcej informacji, tym lepsze decyzje” w teorii może wydawać się logiczne, jednak wiele różnych badań dowiodło, że obstawiający osiągają lepsze wyniki, gdy mają dostęp do informacji z rozsądną ilością zmiennych (tych najważniejszych).

Zatem wygląda na to, że zbyt wiele informacji może wprowadzić zamieszanie nawet u zawodowca. Dlatego właśnie w eSportBetting.com stworzyliśmy listę informacji, które są według nas najpotrzebniejsze do obstawiania meczy CS: GO.

Aby odnieść sukces obstawiając mecze CS: GO, musisz obejrzeć dużo rozgrywek, zapoznać się z drużynami i ich ostatnimi meczami i potrafić wyczuć w jakiej są obecnie formie. Im więcej wiesz o samej grze, tym lepiej. Najważniejszymi czynnikami w obstawianiu meczy CS: GO są: pozostawanie na bieżąco z obecną formą drużyn a także znajomość ich mocnych i słabych stron na różnych mapach.

Aby odnieść sukces obstawiając mecze CS: GO, musisz obejrzeć dużo rozgrywek, zapoznać się z drużynami i ich ostatnimi meczami i potrafić wyczuć w jakiej są obecnie formie. Im więcej wiesz o samej grze, tym lepiej. Najważniejszymi czynnikami w obstawianiu meczy CS: GO są: pozostawanie na bieżąco z obecną formą drużyn a także znajomość ich mocnych i słabych stron na różnych mapach.

Tak jak w przypadku wszystkich zakładów, które stawiasz, zysk kryć się może nie w przewidzeniu kto wygra, ale raczej jak często wygrywa i czy kursy się zgadzają. Aby zostać jeszcze lepszym obstawiającym w eSportach, zalecamy abyś spróbował samodzielnie odgadywać kursy w przypadku konkretnych meczy lub wydarzeń przed sprawdzeniem ich u bukmacherów. Da Ci to bardzo cenne doświadczenie. Po dłuższym czasie przewidywania kursów staniesz się bardziej precyzyjny i, miejmy nadzieję, lepszy niż niektórzy bukmacherzy!

Pamiętaj, statystyki są bardzo ważne! Śledź swoje zakłady na naszym trackerze zakładów lub w Excelu i korzystaj z dostępnych źródeł i informacji zewnętrznych. Poniżej znajduje się lista źródeł informacji na temat Counter Strike: Global Offensive.

Zakład w grze na CS:GO

Ma na przestrzeni lat było wiele różnych miejsc, które oferują Zakłady / hazard za przedmioty w grze. CS: GO Jackpot, CS: GO Roulette i CS: GO Coinflip to jedne z głównych nazwisk w czystych grach hazardowych. CS: GO Lounge oferuje tę samą usługę, ale daje ci możliwość stawiania na mecze zamiast grania w gry. W ten sposób możesz użyć swojej wiedzy o Counter-Strike, aby rozbudować swój ekwipunek.

Rynek gier hazardowych w grze zmienia się

Różne serwisy bukmacherskie oferujące skandowanie csgo ciągle się zmieniają. Czasami wiele stron otrzymało zamówienie Valve, które zwróciło się do nich z poleceniem ich zmiany lub zakończenia. W związku z tym obstawianie skóry nie jest tym, co było na stronach takich jak CSGO Lounge. Powiedziawszy to, wciąż są nowe opcje, ale strony przychodzą i odchodzą, więc ważne jest, aby wybrać tych, którzy są poważnymi graczami.

Mamy oddzielną stronę opisującą tego typu witryny do skin betting CSGO Lounge Review. Strona jest dobrze zaktualizowana o to, które strony są aktywne, a także opisuje, w jakie gry można grać na swoich przedmiotach. Wszystko od automatów do gry, ruletka po zakłady bukmacherskie i gry CS: GO crash.

Informacje o Counter Strike: Global Offensive (CS GO)