Obstawianie na Dota 2

obstawianie na dota 2 esporty zaklady

Gatunek: Multiplayer online battle arena (MOBA)
Format: 5 na 5
Wydawca: Valve

Dota 2 obstawianie na:

Dota 2 obstawianie na Betway esports
Dota 2 obstawianie na Bet365 esports
Dota 2 obstawianie na Unibet esports
Dota 2 obstawianie na Pinnacle esports

 
Dota 2 to kontynuacja bardzo popularnych tradycyjnych map Defender of the Ancients dla Warcrafta 3. Twórcy tych map, zatrudnieni przez Valve, stworzyli na ich podstawie samodzielną grę. Dota 2 do gra z gatunku multiplayer online battle arena game, gdzie walczą przeciwko sobie 2 drużyny. Każda drużyna składa się z 5 graczy. Gracze zarządzają bohaterami, którzy charakteryzują się specyficznymi zdolnościami.
 
Wygrywa ta drużyna, której uda się zniszczyć tron (specjalny budynek) przeciwników albo nakłonić ich do poddania. Aby uzyskać przewagę nad drużyną przeciwną, gracze gromadzą środki na zakup rzeczy dla swoich bohaterów oraz doświadczenie, które zwiększa ich siłę. Dota 2 jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier eSport.

Poradnik Pro, jak skutecznie obstawiać na Dota 2

Odniesienie sukcesu w zakładach wymaga sporo dociekań i poszukiwań. Ten krótki przewodnik ma ułatwić osiągnięcie statusu dobrego, odnoszącego sukcesy gracza na Dota 2. Oczywiście przede wszystkim należy znaleźć doświadczonego bukmachera, z jak najlepszymi notowaniami w wydarzeniu, które Cię interesuje. Pinnacle Sports zazwyczaj oferuje najlepsze kursy, ale zdarza się, że inni bukmacherzy, dysponujący czasami specjalnymi bonusami, będą właśnie tymi, z którymi warto zawrzeć dany zakład. Aby znaleźć odpowiedniego bukmachera, sprawdź kursy, notowania i bonusy na naszej stronie analiz.
 
Zawodowi gracze często przeszukują całe listy ważnych zmiennych informacji przed danym wydarzeniem. Koncepcja, że „więcej informacji to lepsze decyzje” naprawdę brzmi logicznie, ale też z drugiej strony wyniki wielu badań pokazują, że zbyt duża ilość informacji też nie jest wskazana i potrafi wyprowadzić na manowce nawet profesjonalistę, i w związku z tym na eSport Betting.eu przygotowujemy dla graczy listę tylko tych naprawdę ważnych według nas informacji przed obstawianiem w zakładach Dota 2.
 
Najważniejszą sprawą dla osoby pragnącej zostać zawodowym graczem na Dota 2 jest śledzenie wielu meczy i nadążanie za ich przebiegiem. Przeróżne strategie gry, przeróżni bohaterowie, którzy na dodatek zmieniają się z upływem czasu, wraz z nowymi aktualizacjami rosną w siłę i nabywają nowych zdolności, to podstawa, ale bardzo ważną częścią jest też wiedza na temat drużyn, umiejętności graczy w danych warunkach, z danymi bohaterami i strategiami, i wykorzystanie tych wszystkich informacji do wyszukania takich meczy, które mają błędnie wycenione kursy. Weźmy na przykład jakąś naprawdę silną drużynę faworytów, mającą dwóch kluczowych graczy, którzy podczas ostatniej aktualizacji grali dwoma czy trzema bohaterami. Ale oto nadchodzą następne aktualizacje, które pokazują, że ci bohaterowie wcale nie są aż tacy skuteczni! I to już właśnie może być wskaźnikiem, że notowania tej drużyny zostały zawyżone przez bukmacherów.
 
Istnieją też inne metody na wygraną w zakładach Dota 2. Różne drużyny zazwyczaj mają swoje ulubione strategie w danych warunkach, które wykorzystują do zwycięstwa na danym etapie gry, niektóre drużyny wolą zaatakować wcześniej, inne wolą prowadzić grę na zwłokę itp. Takie informacje często ujawniają się dopiero podczas gry. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chcesz postawić na naprawdę dobrą drużynę, musisz wybrać taką, która sprawdza się w różnych warunkach, drużynę, która potrafi skutecznie wykorzystywać wiele różnych strategii w zależności od sytuacji, bo takie połączenie umiejętności ze świetną taktyką danej gry określa dopiero naprawdę dobrą drużynę.
 
Jednakże nawet ta wartość nie zawsze gwarantuje sukces. Ma ona raczej być pomocna w częstszym typowaniu zwycięskiej drużyny niż robią to notowania bukmacherów eSports. Zawsze warto robić swoje własne prognozy i notowania, jeszcze przed sprawdzeniem notowań oficjalnych. Jest to bardzo dobre ćwiczenie, nawet jeśli się nie obstawia, nie gra prawdziwymi pieniędzmi, bo podczas niego nabywa się cennego doświadczenia.
 
Pamiętaj, statystyki są bardzo ważne! Śledź swoje zakłady na betting tracker lub w Excelu, korzystając z zewnętrznych zasobów dostępnych informacji. Poniżej znajduje się lista zebranych przez nas zasobów.

Zasoby informacji Dota 2