Obstawianie na League of Legends (LoL)

obstawiaj na league of legends (lol) esporty zaklady

Gatunek: Multiplayer online battle arena (MOBA)
Format: 5 na 5
Wydawca: Riot Games

Zakłady League of Legends (LoL) na:

Obstawianie League of Legends (LoL) na Betway esports
Obstawianie League of Legends (LoL) na Bet365 esports
Obstawianie League of Legends (LoL) na Unibet esports
Obstawianie League of Legends (LoL) na Pinnacle esports

 
Leauge of Legends to jest gra MOBA wydana przez Riot games i jest grą eSportową, która ma najwięcej aktywnych graczy. Gatunek gry MOBA ma swój początek zindywidualizowanych mapach Defender of the Ancients (DoTA) dla gry Warcraft 3. Od tamtej pory rozwinięto wiele gier MOBA i gracze League of legends są obecnie najliczniejsi w tym gatunku.
 
Gra rozgrywa się pomiędzy dwiema drużynami składającymi się z pięciu graczy. Każdy gracz kontroluje swojego mistrza z ich ekonomią i zdolnościami specyficznymi dla mistrza. Drużyna wygrywa zabijając ogniwo drużyny przeciwnej (które jest konkretnym budynkiem). Aby osiągnąć to, gracze muszą zdobyć zasoby, doświadczenie i przedmioty dla swoich mistrzów, tak aby mogli wygrać z drużyną przeciwną.

Przewodnik zawodowca, jak osiągnąć sukces w zakładach na League of Legends (LoL)

Aby wygrać wymaga się ciężkiej pracy i zebrania mnóstwa informacji. eSportBetting.eu napisał ten krótki przewodnik, aby pomóc Ci osiągnąć sukces podczas stawiania na League of Legends. Kluczowe jest stawianie u dobrych bukmacherów (w zależności od Twoich preferencji). Jeśli dopiero zaczynasz, możesz wybrać się do bukmachera z najlepszymi bonusami. Ale kiedy wyprzedzasz innych i zaczynasz dużo wygrywać, najlepiej pójść do bukmachera z najlepszymi notowaniami (najniższy margines). Aby znaleźć odpowiedniego bukmachera (zobacz notowania i bonusy), proszę odwiedzić nasz Przegląd.
 
Profesjonalni gracze (różnych rodzajów sportów) często notują wiele ważnych informacji na temat zmiennych przed wydarzeniem. Koncept „im więcej informacji, tym lepsze decyzje” brzmi logicznie w teorii. Jednakże wiele różnych badań pokazało, że gracze osiągają najlepsze rezultaty kiedy dostają informacje o rozsądnej liczbie najważniejszych zmiennych. Wygląda na to, że zbyt dużo informacji może skonfundować profesjonalistę. Dlatego na eSportBetting.eu stworzyliśmy listę informacji, które uważamy za najważniejsze przed zakładami w wydarzeniu Leauge of Legends.
 
Osiągnięcie sukcesu w zakładach League of Legends nie różni się od innych eSportów. Kluczowe jest oglądanie wielu gier na żywo, VoDów i powtórek. Im więcej wiesz o grze, tym lepiej. Bycie na czasie z aktualną meta-grą jest bardzo ważne, gdyż różne strategie i bohaterowie różnią się w czasie, jeśli chodzi o popularność i siłę. Powinno się używać swojej wiedzy o meta-grze LoL jako podstawę do znalezienia źle wycenionych notowań u różnych bukmacherów eSportowych.
 
Nowe łatki mogą dać Ci możliwość obstawiania przeciwko mocnej drużynie, która jest faworytem i która ma jednego lub dwóch kluczowych graczy, którzy ostatnio zamieniali się tylko dwoma lub trzema bohaterami. Jeśli ci bohaterowie zostali ostatnio znerfowani w najnowszej łatce, może Ci to dać możliwość, żeby się im oprzeć.
 
Ważne jest także wiedzieć, jakich strategii różne drużyny najczęściej używają. Niektórym bardzo zależy na celach, inne drużyny mnóstwo gankują i rotują. Drużyny często mają preferowany plan gry, który wykonują lepiej niż inne. Zazwyczaj im drużyna ma bardziej różnorodne strategie, tym lepiej. Jak z innymi eSportami MoBA, projekt jest bardzo ważny. Dobry kapitan lub projektodawca często robi dużą różnicę.
 
Jednakże nie chodzi o przewidywanie wygranej drużyny za każdym razem. Chodzi o znalezienie drużyny, która wygrywa częściej, niż oferują to notowania bukmacherów eSportowych. Dobrą zasadą jest własne przewidywanie notowań lub procentów wygranych przed spojrzeniem na notowania. To jest bardzo dobre ćwiczenie nawet jeśli nie grasz na prawdziwe pieniądze na meczu lub wydarzeniu, bo ciągle zdobywasz doświadczenie!
 
Pamiętaj, statystyki są bardzo ważne! Śledź swoje zakłady w trackerze zakładów lub w programie Excel i używaj zewnętrznych zasobów i dostępnych informacji. Poniżej jest lista zasobów League of Legends stworzona dla Ciebie.

Zasoby League of Legends (lol)