Obstawianie na Starcraft II (SC2)

obstawianie na starcraft 2 esporty zaklady

Gatunek: strategia czasu rzeczywistego (RTS)
Format: 1 na 1
Wydawca: Activision Blizzard

Dota 2 obstawianie na:

Starcraft 2 obstawianie na Betway esports
Starcraft 2 obstawianie na Bet365 esports
Starcraft 2 obstawianie na Unibet esports
Starcraft 2 obstawianie na Pinnacle esports

 
StarCraft 2 jest kontynuacją bardzo popularnej gry StarCraft, która została wydana w 1998 roku przez firmę Blizzard. Pierwszy StarCraft był jedną z pierwszych znaczących gier e-sportowych, zwłaszcza w Korei Południowej. Gra ta jest strategią czasu rzeczywistego, gdzie dwóch graczy zwykle rywalizuje ze sobą poprzez gromadzenie zasobów, podnoszenie poziomu armii i jej szkolenie. Gracze mogą wybierać spośród trzech różnych ras, takich jak Zerg, Terran i Protoss.

Profesjonalny przewodnik, aby z powodzeniem obstawiać w grze StarCraft II (SC2)

StarCraft II to gra e-sportowa, w której obstawianie jest dostępne najdłużej. Aby odnieść sukces jako gracz obstawiający, trzeba naprawdę poznać tę grę, co z kolei wymaga, aby poświęcić jej wiele czasu. Na początek należy wybrać bukmachera odpowiedniego do swoich potrzeb. Na naszej stronie Opinii istnieje możliwość przejrzenia różnych bukmacherów, jak również zapoznania się z ich mocnymi i słabymi stronami, a także można się dowiedzieć, jakie bonusy e-sportowe są oferowane w danej chwili. Należy pamiętać, aby sprawdzić również, jakie konkursy dla typerów są dostępne, aby dodać jeszcze większą wartość do swoich zakładów.
 
W przewodnikach obstawiania dotyczących innych rozgrywek e-sportowych już wspomnieliśmy, że zawodowi gracze obstawiający uważają z reguły, że potrzebują informacji na temat wielu ważnych zmiennych. Liczne badania wykazały jednak, że kiedy gracze tworzą ranking tych zmiennych i tak naprawdę uzyskują informacje tylko o 5–7 z nich, które klasyfikują jako najważniejsze, wówczas osiągają lepsze wyniki, niż kiedy mają do dyspozycji wszystkie informacje. Mając to na uwadze, w serwisie eSportbetting.eu zestawiliśmy listę najważniejszych aspektów do przeanalizowania przed meczami w StarCraft 2, aby osiągać wspaniałe i zwycięskie rezultaty.
 
Oczywiście trzeba obserwować wiele gier, nadążać za obecnym stanem meta-gry, a także zdawać sobie z formy graczy w danym dniu. To zajmuje dużo czasu, aby osiągnąć dobre wyniki w obstawianiu w grze StarCraft 2. Po zdobyciu tej podstawowej wiedzy należy ją wykorzystywać, aby znaleźć takie wartości kursów, które wynikają z błędnej oceny bukmacherów.
 
Oczywiście trzeba obserwować wiele gier, nadążać za obecnym stanem meta-gry, a także zdawać sobie z formy graczy w danym dniu. To zajmuje dużo czasu, aby osiągnąć dobre wyniki w obstawianiu w grze StarCraft 2. Po zdobyciu tej podstawowej wiedzy należy ją wykorzystywać, aby znaleźć takie wartości kursów, które wynikają z błędnej oceny bukmacherów.
 
Jeśli gra pomiędzy dwoma graczami rozgrywana jest w formacie najlepszy z trzech (ang. best-of-3), ale na dwóch ulubionych mapach rasy Zerg, to gracz tej rasy (wyceniony z kursem 2,5-krotnej stawki, ponieważ zazwyczaj jest graczem niższej rangi niż jego bieżący przeciwnik) może mieć większą szansę na wygraną. To jest przykładowa sytuacja, której należy szukać, aby obstawiać zwycięskie zakłady.
 
Należy obserwować kursy bukmacherów, które są przez nich oferowane, analizować styl gry dwóch graczy, a także wyznaczoną mapę do rozgrywki. Na przykład prawdziwą siłą gracza rasy Terran może być strategia typu „mech”, ale na danej mapie taka strategia przeciwko graczowi rasy Zerg może charakteryzować się niewielkim procentem wygranych. Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, czy dane kursy naprawdę odzwierciedlają te czynniki? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, należy znaleźć takie kursy, które są wyższe niż powinny być, i obstawić zakład. Takie podejście należy mieć nie tylko w przypadku tej gry, ale w ten sposób należy stawiać swoje pieniądze w nadziei na dodatni zwrot, który pozwoli zostać graczem odnoszącym sukces w dłuższej perspektywie.
 
Podobnie jak to jest w przypadku wszystkich zakładów obstawianych przez graczy, wartość zakładu nie powinna opierać się na przewidywaniu, kto wygra, ale raczej na tym, jak często ktoś wygrywa, jeśli kursy są prawidłowe. Aby stać się lepszym graczem obstawiającym rozgrywki e-sportowe, zalecamy zabawę w zgadywanie kursów w konkretnym meczu lub wydarzeniu jeszcze przed sprawdzeniem aktualnego kursu oferowanego przez bukmacherów. To zaprocentuje bardzo cennym doświadczeniem. Jeśli przerodzi się to w długotrwały nawyk, gracz stanie się bardziej precyzyjny i miejmy nadzieję, że lepszy od niektórych bukmacherów!
 
Warto pamiętać, że statystyki są bardzo ważne! Należy śledzić swoje zakłady w naszym Monitorze aktywności zakładów czy w pliku w formacie Excel, i korzystać z zewnętrznych zasobów z dostępnymi informacjami. Poniżej znajduje się opracowana dla graczy lista zasobów dla gry StarCraft II.

Zasoby dla gry StarCraft II (SC2)